Довготривала оренда авто Київ

Довгострокова оренда авто в Києві | Luxrental

Довготривала оренда авто Київ від 22$

Довготривала оренда авто Київ з кожним днем набирає все більше популярності. Приїхавши в інше місто з робочих питань або в туристичних цілях, пересуватися на громадському транспорті не завжди зручно. В цілях комфорту більшість людей воліють взяти в оренду автомобіль і спокійно пересуватися по призначеному маршруту.

Довготривала оренда авто Київ

Довгостроковий прокат автомобілів в Києві від 22$: переваги

Довготривала оренда авто Київ — це популярна послуга, за допомогою якої людина має можливість пересуватися по Києву з комфортом на обраному автомобілі, протягом часу, який зазначено в договорі.

Дана послуга є досить зручною та економічною.

Розглянемо кілька причин, коли вам може знадобитися орендований автомобіль:

  • Відрядження. Ви приїхали в столицю, щоб вирішити деякі робочі питання і вам необхідно багато пересуватися по Києву? Громадський транспорт в цьому випадку не зовсім зручний варіант, оскільки це велика трата часу і відсутність комфорту. Особливо якщо вам потрібно відвідати ділову зустріч, у громадському транспорті ви навряд чи зумієте зосередитися і подумки підготуватися. Орендуючи авто, ви отримаєте зручний засіб пересування, яке з комфортом і без поспіху доставить вас по всіх місцях, які вам необхідно відвідати.
  • Туризм. Щоб відвідати всі визначні місця столиці України, вам необхідно багато пересуватися. Пішки ви не зможете обійти всі визначні пам'ятки, адже це дуже довго і швидко стомлює. Природно ви можете віддати привілей по пересуванню для громадського транспорту, адже це самий дешевий спосіб, але знову ж, це досить некомфортно. У громадському транспорті зазвичай дуже багато людей, особливо в годину пік, а подорожувати завжди хочеться з комфортом і без зайвої тисняви. До того ж, у столиці є знаменні місця, до яких не ходить громадський транспорт. Ви можете скористатися послугою довгострокова оренда авто Київ на час усієї подорожі і подивитися абсолютно всі пам'ятки нашої столиці.
  • Непередбачені обставини з вашим авто. Ваш автомобіль раптово зламався і вимагає термінового звернення в сервіс, а у вас безліч планів і без автомобіля вам буде дуже важко? Тоді довгострокова оренда авто Київ саме те, що вам потрібно! Орендований автомобіль буде у вашому розпорядженні весь час, який вказано в договорі. У той час, коли ваш автомобіль буде знаходитися в ремонті, ваші плани не будуть порушені, робочі питання будуть вирішені вчасно.
  • Ви бажаєте відправитися в подорож за межі міста і ви не зовсім впевнені, що ваш автомобіль зможе проїхати всі дорожні ділянки, які зустрінуться на вашому шляху? Орендувавши позашляховик ви зможете з упевненістю відправитися в подорож за місто, взявши із собою всі необхідні речі і велику компанію людей. Місткий автомобіль — ідеальний засіб для пересування з великою сім'єю або з компанією друзів.

Довготривала оренда авто Київ

  • Дана послуга досить популярна серед наших клієнтів, так як орендуючи авто на довгий час, ви економите ваші гроші. Чим більше термін оренди автомобіля, тим менше ціна за добу.
  • Ще одна важлива особливість, вам не потрібно вкладати кошти в ремонт автомобіля. Якщо за термін оренди автомобіля відбувається якась поломка, ви просто звертаєтеся в сервіс, який надав вам послугу оренди автомобіля і менеджер замінить орендований автомобіль на інше авто, того ж класу, якого було попереднє.
  • Легка система оформлення договору максимально заощадить ваш час. Від вас буде потрібно лише паспорт, який підтверджує, що вам виповнився 21 рік, водійське посвідчення та досвід водіння не менше 2-х років.

Компанія "Luxrental" надає послугу "довгострокова оренда авто Київ". У нашому автопарку є великий вибір автомобілів будь-якого класу, всі авто ви можете подивитися в каталозі на нашому сайті.

[kswr_spacer spc_desk_height=»45″ spc_tablet_height=»45″ spc_tablet_sm_height=»45″ spc_phone_height=»45″ spc_phone_sm_height=»45″]

Також, забронювавши авто заздалегідь, ви отримаєте знижку 15% на весь термін оренди автомобіля. З умовами акції ви можете ознайомитися в цій статті «Раніше бронювання авто в Києві». Ми максимально спростили процес замовлення автомобіля, вам знадобиться лише паспорт, який підтверджує, що вам виповнився 21 рік, водійське посвідчення та досвід водіння від 2-х років. Якщо ж ваш стаж водіння менше 2-х років або з якихось причин ви не можете керувати автомобілем, наша компанія надає послугу "оренда авто з водієм в Києві".

Приєднуйтеся до наших щасливих клієнтів. "Luxrental" — кращий прокатний сервіс, якому довіряють!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *