Toyota Prado RAV-4

  • Toyota Prado RAV-4 - Luxrental
  • Оренда Toyota Prado RAV-4 Київ
  • Оренда Toyota Prado RAV-4 Київ
  • Оренда Toyota Prado RAV-4 Київ
  • Оренда Toyota Prado RAV-4 Київ
  • Оренда Toyota Prado RAV-4 Київ
  • Оренда Toyota Prado RAV-4 Київ

Оренда Toyota Prado RAV-4 Київ

Особливості нової Toyota RAV4 видно неозброєним оком. Позашляховик кардинально змінився в порівнянні з попередником. Новий сміливий, дещо агресивний, дизайн, нові лінії кузова, новий салон. Знайти щось спільне між новою Toyota RAV4 і попередньою версією вкрай складно.

Виробник розробляв модель в умовах жорсткої конкуренції між кросоверами, необхідно було діяти сміливо, без зайвих вагань. Тому автоконцерн і пішов на ризик, кардинально змінюючи дизайн вже звичного кросовера. У результаті одна частина аудиторії оцінила розробку, інша – віддає перевагу класичному, спокійного стилю, яким і мали попередні модифікації автомобіля. Але що зроблено – те зроблено, і своїх шанувальників новинка обов'язково отримає.

Змінився не тільки екстер'єр моделі, але і інтер'єр. Toyota RAV4 отримала нову торпеду, центральну консоль, дверні карти. Збільшився і обсяг багажника до позначки в 547 літрів.

Відмінною особливістю Тойота RAV4 четвертого покоління стало відсутність запасного колеса на дверцятах багажника. Виробник, таким чином, порушив багаторічну традицію випуску даної моделі. Але, як відомо, зміни – на краще, і нова Toyota RAV4 може стати зовсім іншим, «свіжим» напрямком у дизайні кросоверів компанії Тойота.

Позашляховик приводиться в рух одним з трьох типів двигунів. На вибір покупця доступні бензинові агрегати об'ємом 2 і 2.5 літра, потужністю 146 і 180 л. с. Любителям дизельних моторів пропонується варіант, який має обсяг 2.2 літра і потужність 150 коней. Залежно від комплектації, Toyota RAV4 може мати механічну коробку передач, АКПП і варіатор.

В базових комплектаціях автомобіль оснащений переднім приводом, версії дорожче мають колісну формулу 4х4. Система повного приводу автомобіля піддалася серйозним доопрацюванням з метою збільшення прохідності.

Рік випуску: 2014
Об'єм двигуна: 2,0
Пальне: бензин
Коробка передач: автомат
Розгін від 0 до 100 км/год: 10,2 с
Максимальна швидкість: 180 км/год
Витрата палива: місто 7,7 л/100 км
Кількість посадочних місць: 5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *