Пересування по Києву в карантин

Пересування по Києву в карантин

Пересування по Києву в карантин

З приходом пандемії наше життя кардинально змінилася, більшість людей зіткнулося не тільки з наслідками вірусу, але і з проблемами пересування по місту. Швидке зростання числа заражених змушує уряд приймати радикальні заходи. З крайнім локдауном було введено обмеження на проїзд у громадському транспорті, що призвело до неприємностей у великої кількості людей. В результаті чого люди не можуть нормально і вчасно дістатися на роботу, провідати стареньких родичів, купити якісь речі або продукти харчування і так далі.

Для великих міст це є дійсно важливою проблемою, тому що відстані між будинком і роботою можуть обчислюватися в десятках кілометрів. Звідси виникає питання: як же вирішити питання з пересуванням по столиці, при цьому відчувати себе в безпеці від вірусу? У даній статті ми розглянемо можливі способи пересування по Києву в період пандемії.

Пересування по Києву в карантин: варіанти

Пересування по Києву в карантин: Громадський транспорт Як пересуватися по Києву під час карантину

Найбільш безпечний спосіб пересування — це громадський транспорт. У тролейбуси, маршрутках, автобусах і метро завжди великі скупчення людей, особливо в годину пік. Найчастіше люди не дотримуються правил дистанції та засобів захисту — це все несе загрозу для здоров'я. Також важливим є той факт, що під час локдауна громадський транспорт цілком ймовірно може зупинити роботу. 

Пересування по Києву в карантин: Власний автомобіль

Власний автомобіль дозволить вам безпечно прожити всі обмеження, які націлені на боротьбу з поширенням вірусу. На власному автомобілі ви можете абсолютно спокійно їздити по місту і не контактувати з іншими людьми. В умовах локдауна це ідеальний засіб пересування, але що робити, якщо у вашій родині немає автомобіля або він тимчасово не працює, а справи вирішувати треба?

Пересування по Києву в карантин: Таксі

Непоганий варіант доїхати до потрібного місця, якщо це одноразова поїздка. Таксі безпечніше, ніж громадський транспорт, але і ціна в рази більше, ніж у того ж автобуса або метро. У звичайний день, стандартна поїздка з точки А в точку Б обійдеться приблизно 70-85 гривень, а у святкові дні або в вихідні сума, як правило, вища. Також у часи локдауна ціни на таксі злітають до хмар, бували випадки, коли людина викликавши таксі на невелику дистанцію, заплатив майже 750 гривень. Тому якщо вам необхідно відвідати кілька місць протягом одного дня, будьте готові віддати значну суму.

Пересування по Києву в карантин: Авто напрокат

Замислившись про оренду автомобіля, спочатку вам може показати, що це дуже складно і дорого, але насправді, це не так. Проаналізувавши всі зручності, багато жителів столиці оцінили цей вид пересування і кількість клієнтів автопрокату зростає з кожним днем. Прокат автомобілів вже довгий час є звичною справою для багатьох українців. В даний момент, у часи локдауна це найбільш популярний варіант пересування після власного автомобіля. Чому ж так популярний цей вид транспорту?

Пересування по Києву в карантин

  • Безпека. Орендувавши автомобіль, ви отримуєте чистий автомобіль, в якому після обробки будете перебувати тільки ви і ваші близькі.
  • Мобільність. Орендований автомобіль можна сміливо порівняти з вашим особистим автомобілем. Ви можете орендувати автомобіль на необхідну кількість днів і використовувати його, коли вам потрібно.
  • Доступність. Ви зможете вибрати автомобіль на будь-який смак і гаманець. У нашій компанії "Luxrental" ви зможете знайти автомобіль починаючи від економ класу і закінчуючи бізнес класом. 

ВАЖЛИВО! Мінімальний час оренди авто 1 добу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *