Адреса

Київ, вул. Дніпровська набережна, 33

Працюємо

з 10:00 до 19:00

Прокат авто середнього класу

Автомобілі середнього класу розмістилися на кордон між розсудливою достатністю і розкішшю. Розміри салонів дозволяють вмістити в себе до 5 дорослих осіб. Значуща особливість авто середнього класу — досить широкий вибір автомобілів на будь-який смак і гаманець. Привабливість цих автомобілів у порівнянні з позашляховиками та авто бізнес-класу обумовлена деякими перевагами:

невеликий витрата палива
помірні габарити
чудове і легке управління
потужний двигун
доступна ціна
універсальність

Найчастіше наші клієнти вибирають для оренди автомобілі середнього класу, тому що дані авто відмінно себе почувають у сучасному потоці транспортних засобів. Також авто середнього класу дають переваги в умовах інтенсивного руху по міських вулицях.

Досить помірні габарити кузова сприяють легкій парковці. Якщо ви запланували поїздку за межі міста, ми не радимо брати в оренду авто середнього класу. Як правило, за містом дорога не завжди має асфальтоване покриття і за деякими дорожнім ділянкам ви можете зіткнутися з труднощами проїзду. Для подорожі за межі міста, ми рекомендуємо взяти напрокат позашляховик.

Компанія "Luxrental" пропонує вашій увазі послугу "прокат авто середнього класу Київ", вибрати для себе авто ви можете на нашому офіційному сайті.