Куди поїхати в Києві

Куди поїхати у Києві: 5 головних місць | Luxrental

Куди поїхати у Києві: 5 головних місць

Столиця України славиться своїм колоритом, позитивною енергетикою, красою, гостинністю, а також безліччю туристичних місць. Про деякі з них ми розповімо в цій статті.
Опинившись у Києві ви можете задатися питанням, які ж місця необхідно відвідати в першу чергу, щоб враження від столиці назавжди залишилися у вашій пам'яті?
Куди поїхати в Києві

[kswr_spacer spc_desk_height=»45″ spc_tablet_height=»45″ spc_tablet_sm_height=»45″ spc_phone_height=»45″ spc_phone_sm_height=»45″]

Куди поїхати у Києві: які місця рекомендують відвідати більшість

Андріївський узвіз. Це досить популярна і мальовнича вулиця в Києві, яка була старовинним шляхом, що з'єднує значущі торгові території. Ця вулиця є унікальною пам'яткою головного міста України. Прогулюючись по даній вулиці, ви зможете поринути в атмосферу старовини і неймовірну історію, яка витає в повітрі. Вашу увагу привернуть чудові архітектурні шедеври, знамениті провулки, площі, а також культурні установи, як Музей Булгакова, Замок Річарда Левове Серце, Андріївську церкву та інше.

Батьківщина мати. Сам пам'ятник " Батьківщина-мати за планом його творців повинен втілювати непохитність духу народу, який зумів вистояти і здобути перемогу у найжахливішій війні. Монумент був зведений на правобережжі Дніпра у травні 1981 року. Він вражає своїми величезними розмірами і оточений красивим парком, в якому з задоволенням можна провести час з сім'єю і дітьми.

Площа незалежності. Центральна площа Києва, вважається головною площею України. Дане назву площа отримала після проголошення незалежності України в 1991 році. У вихідні дні та в дні державних свят на площі забороняють рух транспортних засобів і влаштовують ярмарки, концерти, розважальні шоу. Також напередодні Нового Року, на площі встановлюють найбільшу ялинку України.

Куди поїхати в Києві

Арка дружби народів. Це неймовірне архітектурне творіння, яке з'явилося в Хрещатому парку в 1982 році. Споруда має висоту 6,2 м. Монумент привертає увагу оглядовим майданчиком, з якого відкривається чудовий вид на лівобережжі Києва і невимовною красою, особливо у вечірній час доби.

Маріїнський палац. Є одним з найкрасивіших архітектурних пам'яток столиці. В його розкішних приміщеннях розташовується резиденція президента України. У Маріїнському палаці проводяться офіційні прийоми та урочисті церемонії державного значення.

Куди поїхати у Києві: 5 головних місць
Столиця України має велику кількість історичних і просто красивих місць, які має відвідати кожен чоловік. Відвідавши Київ у туристичних цілях, набагато зручніше пересуватися по призначеному маршруту з допомогою автомобіля. Наша компанія "Luxrental" допоможе вам у питанні "куди поїхати в Києві". Взявши в оренду автомобіль, ви зможете без проблем відвідати всі заплановані місця, а навігатор допоможе вам не заблукати і дістатися до вказаного місця по найкоротшому шляху.
Замовивши у нас послугу "оренда авто з водієм в Києві" ви зможете повноцінно насолодитися красою столиці, не відволікаючись ні на що.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *