Tesla Model S

  • Оренда Tesla Model S - Luxrental

Оренда Tesla Model S Київ

Tesla Model S – це оренда кращого електрокара в світі. В автомобілі вбудований автопілот. У пробках зможете сміливо займатися власними справами, поки автомобіль довезе вас в точку "Б" Ну і звичайно головна родзинка це забійний комп'ютер і 17 дюймовий монітор, який показує все, що відбувається з автомобілем і не тільки. Машина дуже проста в експлуатації.

Це друга модель компанії Tesla, але це, мабуть, перший масовий електромобіль який перевернув світ! З моменту свого дебюту в 2012-му році, Tesla Model S, як і раніше, залишається стильним, динамічним, дорогий, але бажаною машиною – одним словом «сексі». З дебютом Tesla Model S поняття «електрокар» перестало бути синонімом лише слова «економічність»: дана модель довела, що і електрокар може бути справжньою мрією. Це перший з електромобілів, який володіє достатнім запасом ходу для комфортного здійснення далеких поїздок, з можливістю швидкої зарядки на заправках Tesla Supercharger, мережа якої постійно розширюється.

Переваги автомобіля
Машина дуже проста і інтуїтивно зрозуміла. Все "під рукою". Конструктори і Ілон Маск явно надихався компанією Apple – все зрозуміло з першого погляду. Проблем з інтернетом не буде, автомобіль сам по собі є точкою доступу в інтернет. Дорогу тримає ідеально. Технічні характеристики автомобіля дивують найбільш досвідчених і розпещених бензинових автомобілістів – повний привід, розгін до сотні менше ніж за 5 секунд, максимально плавна їзда без різких змін швидкості, автопілот і багато іншого. Все це робить Tesla Model S самим безпечним автомобілем у світі. Не забувайте, що це електромобіль. Орендуючи Tesla Model S ви турбуєтеся про нашу планету і майбутніх поколіннях.
На одному заряді автомобіль проїжджає понад 400 км. Цього більш ніж достатньо для пересування в місті, а також можна комфортно дістатися в найближчі міста. На сьогоднішній день у Києві величезна кількість швидких зарядок для електромобілів, де ви зможете повністю зарядити батарею за орієнтовно 1,5 години. Зазвичай розряджають акумулятор не повністю і на підзарядку йде 30-60 хвилин.
Оренда Tesla Model S – це безпека, екологічність, швидкість. Кращий вибір активної, ділової людини, яка думає про своє майбутнє.

Вибирайте свій автомобіль ,і отримуйте задоволення від водіння разом з компанією Luxrental.

Рік випуску: 2016
Паливо: заряд від електрики
Об'єм батареї: 85/60 кВт⋅год*
Запас ходу до повної зарядки: 426/335 км*
Коробка передач: автомат
Розгін від 0 до 100 км/год: 5,4 з
Максимальна швидкість: 201 км/год
Кількість посадочних місць: 5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *