Mercedes S550 (W222)

  • Mercedes S550 - Luxrental

Оренда Mercedes S550 Київ

Оренда Mercedes S550 – це оренда автомобіля який не потрібно представляти.

Автомобіль S-класу говорить сам за себе. Серед численних опцій — система нічного бачення, сидіння з функцією масажу і підігрівом вибіркових зон, обігрів підлокітників, панорамний дах, а також дві аудіосистеми.

Переваги автомобіля

Комфорт, плавність ходу, найкраща в класі шумоізоляція. Як додатковий бонус – електроніка, величезна кількість помічників, систем адаптивного контролю та інших фішок.

В автомобілі налічується майже 500 LED-елементів! Вся підсвічування (фари, ліхтарі) є світлодіодним. Завдяки системі підлаштовуємого і "розумного" освітлення, передня оптика навчилася ще більш ефективно управляти пучками світла і не засвічувати інших учасників руху і в той же час забезпечуючи найкращу видимість водієві. За твердженням інженерів Mercedes, електроніка, працює в парі з камерою, настільки розумна, що дозволяє хоч весь час їхати з включеним дальнім світлом.

Машина оснащена найсучаснішими функціями, насамперед упор зроблений на безпеку. Наприклад, якщо автомобіль побачить загрозу наїзду ззаду він на максимально можливу яскравості включить «аварійку», тим самим попередить позаду водія про небезпеку зіткнення, а перед цим, щоб мінімізувати наслідки аварії, активні преднатяжители ременів безпеки підтягнутий водія і пасажирів до своїх крісел. Також встановлена система адаптивного шасі, яка за допомогою камери сканує йде попереду дорогу, відправляє сигнал і завчасно перенастроює підвіску в залежності від умов на дорозі і дорожнього покриття.

Гальма також "розумні" і подстраиваемые. На підйомах автомобіль не дасть вам відкотитися назад – спрацює противідкатна система. А якщо буде йти дощ – система подсушит гальма, щоб гальмівна система була в найкращій формі.
Разом оренда Mercedes S550 – це максимальний комфорт від їзди і безпеку. Автомобіль для людини, яка цінує ці якості.

Вибирайте свій автомобіль і отримуйте задоволення від водіння разом з компанією Luxrental.

Рік випуску: 2017
Об'єм двигуна: 4,0
Пальне: бензин
Коробка передач: автомат
Розгін від 0 до 100 км/год: 4,6 с
Максимальна швидкість: 250 км/год
Витрата палива: місто 8,5 л/100 км
Кількість посадочних місць: 5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *