Ford Mondeo (Fusion)

  • Ford Mondeo (Fusion) - Luxrental

Оренда Ford Mondeo (Fusion) Київ

Оренда Ford Mondeo (Fusion) – це стильний дизайн, економічність і безпека. Автомобіль неодноразово визнавався лідером дизайну в класі середніх автомобілів і удостоювався численних нагород. Комфортний салон, приємна атмосфера досягається спеціально підібраним освітленням для клієнта, він може вибрати один з семи варіантів кольорів. Плавні лінії автомобіля розсікають повітря ефективніше, ніж коли-небудь до цього. Решітка ховає спеціальну систему, яка оптимізує обтікання повітрям і знижує аеродинамічний опір. Двигун забезпечує такий же рівень динаміки, як і автомобілі в класі, але витрачає менше палива і викидає значно менше шкідливих викидів.

Салон дуже тихий. Всередині шумоподавляющіе матеріали, ви відчуваєте гармонію і контроль над процесом водіння. Салон дуже світлий, світло Ford Mondeo(Fusion) проникає в тому числі через панорамний дах. Яка також візуально збільшує простір усередині. Оренда Ford Mondeo (Fusion) це супер комфорт водія. До самим несподіваним функцій комфорту водія можна віднести масажну функцію водія, яка розслабить втомлені м'язи.

Окремо варто відзначити не тільки красиві, а й функціональні фари Ford Mondeo. Інтелектуальна система фар розпізнає дорожні умови і обирає необхідну форму пучка світла. Під час повороту динамічна поворотна функція фар повертає пучок світла за вигин дороги, збільшуючи зону видимості. В автомобілі подбали не тільки про безпеку водія, а і про безпеку пасажирів. Задні ремені безпеки надувні. Це означає, що під час удару вони розподіляють силу удару в 5 разів краще в порівнянні з іншими ременями безпеки. Це допомагає знизити тиск на груди пасажира і контролювати рух голови і шиї. В умовах щоденної експлуатації надувні ремені працюють точно також як і звичайні. Вони навіть більш зручні за рахунок м'яких країв і сумісні з додатковими дитячими кріслами.

Переваги
Сидіння оснащені функцією підігріву, що дуже зручно в зимовий час року. За допомогою камер заднього виду можна легко припаркувати автомобіль або без особливих зусиль перестроїтись з однієї смуги в іншу, що дуже важливо для трафіку в місто. Ford Mondeo (Fusion) – це безпека водія і пасажирів, стильний дизайн і справедлива вартість.

Вибирайте свій автомобіль і отримуйте задоволення від водіння разом з компанією Luxrental.

Рік випуску: 2015
Об'єм двигуна: 2,0
Пальне: бензин
Коробка передач: автомат
Розгін від 0 до 100 км/год: з 7,9
Максимальна швидкість: 233 км/год
Витрата палива: місто 8 л/100 км
Кількість посадочних місць: 5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *