Раннє бронювання авто у Києві

Раннє бронювання авто в Києві від 22$ | Luxrental

Раннє бронювання авто в Києві від 22$

Запланувавши поїздку в Київ, в першу чергу всі турбуються про номері в готелі, адже після насиченого дня хочеться прийти в затишний номер і добре відпочити. Ми рекомендуємо також заздалегідь обміркувати маршрут, по якому ви будете дотримуватися під час перебування у столиці України, щоб ви могли встигнути вирішити всі ваші запитання і відвідати всі заплановані місця. Київ — досить велике місто і не завжди розв'язка громадського транспорту може слідувати вашим маршрутом. Пересуватися по столиці з пересадками не дуже зручно і забирає багато часу, тому прокат авто в Києві — найкраще рішення для пересування по місту.

Раннє бронювання авто в Києві допоможе вам заощадити ваш час на пошук відповідного автомобіля. Припустимо, ви хотіли орендувати авто, коли прибудете в столицю, але по приїзду в Київ, ви можете виявити, що автомобіль, який ви планували орендувати, вже взяли напрокат інші люди. Раннє бронювання — це впевненість у тому, що ви отримаєте саме той автомобіль, який хочете.

Компания “Luxrental” предлагает услугу раннего бронирования автомобиля с бесплатной подачей авто на любой адрес в Киеве.

Забронировав авто заранее, вы получите скидку в размере -15% от общей стоимости проката автомобиля и совершенно бесплатную подачу. По приезду в Киев, вас будет ожидать выбранный вами автомобиль по точному адресу и в точно указанное время.

Раннє бронювання авто у Києві

Раннє бронювання авто в Києві від 22$, як забронювати автомобіль:
  • Виберіть вподобаний вам Автомобілі на нашому сайті
  • Зателефонуйте нам і наш менеджер розрахує вашу знижку виходячи від термінів та виду оренди
  • Важно! Бронирование автомобиля происходит не менее, чем за 5 дней до старта дня аренды
  • Оплата за оренду автомобіля відбувається в день бронювання
  • Ви бронюєте певний автомобіль, але компанія може змінити модель автомобіля, дотримуючись побажань клієнта та обраного класу авто

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *