Volkswagen Passat B8

  • Прокат Volkswagen Passat - Luxrental
  • Оренда Volkswagen Passat B8 Київ
  • Оренда Volkswagen Passat B8 Київ
  • Оренда Volkswagen Passat B8 Київ
  • Оренда Volkswagen Passat B8 Київ
  • Оренда Volkswagen Passat B8 Київ
  • Оренда Volkswagen Passat B8 Київ

Оренда Volkswagen Passat Сірий Київ

Volkswagen Passat B8 – це оптимальне авто для ділової людини, яка цінує безпеку, надійність і економічність. Ефективний і надійний автомобіль бізнес класу. Особливо коли шукаєш преміум клас за розумною ціною для оренди машини. Підійде як діловій людині, так і сім'янинові з великою родиною у відпустці. Технічно надійний і передбачуваний автомобіль.

 

Переваги автомобіля

Гарна оптика, хороша шумоізоляція, прекрасно підходить від сімейних до бізнес-поїздок. Кількість допоміжних систем вражає – система фронтального контролю, адаптивний круїз-контроль, який може повністю зупинити автомобіль; система запобігання вторинних зіткнень, спеціальна функція моніторингу "сліпих зон", помічник утримання автомобіля на смузі руху, камера кругового огляду і багато іншого.

Окремо варто згадати підвіску цього авто, яка адаптована для українських доріг і з легкістю відпрацьовує будь-які нерівності – від лежачих поліцейських до ям. Підвіска дуже м'яка і будь-які нерівності проходить на високому рівні. У салоні дуже просторо, це пов'язано з поліпшенням ергономіки в новій версії машини. Багажник також досить об'ємний – до 650 літрів. Вільно помістяться 3 – 4 габаритних валізи і велику кількість додаткового багажу.

Дизайн – спокійний, консервативний і передбачуваний. Автомобіль Volkswagen Passat виглядає дуже стильно і статусно, і в теж час не виділяється з потоку, не привертаючи до себе зайву увагу. Дизайн відповідає автомобілю!

Висновок. Volkswagen Passat – це перш за все задоволення від їзди і безпеку. Автомобіль підійде як діловій людині, для комфортного пересування по місту, так і мандрівникові з дітьми для дальніх поїздок.

Вибирайте свій автомобіль і отримуйте задоволення від водіння разом з компанією Luxrental.

Рік випуску: 2017
Об'єм двигуна: 1,8
Пальне: бензин
Коробка передач: автомат
Розгін від 0 до 100 км/год: з 7,9
Максимальна швидкість: 232 км/год
Витрата палива: місто 5,7 л/100 км
Кількість посадочних місць: 5

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *